برای ارسال پیام آنلاین کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید

ارسال پیامک تبلیغاتیارسال پیامک و اس ام اس sms تبلیغاتی

تاریخ : 396/03/02 ساعت :
نویسنده : رضا اسعدی

ارسال پیامک تبلیغاتی با کامل ترین و متفاوت ترین پنل پیامکی اس ام اس sms حال حاضر در کشور:

* امکانات این پنل عبارتند از:

* ارسال پیامک تکی

* ارسال پیامک گروهی (ارسال همزمان پیامک انبوه به بیش از 1 شماره موبایل)

* ارسال پیامک به دفترچه تلفن (ارسال پیامک یکجا، به کل شماره موبایلهای ذخیره شده در دفترچه تلفن)

* ارسال نظیر به نظیر (ارسال همزمان پیامک های متفاوت به شماره موبایلهای متفاوت)

* قابلیت دریافت پیامک و انتقال پیامک (یعنی فوروارد و هدایت پیامک از صندوق پیامک پنل اس ام اس شما، به شماره موبایلهای درخواستی تان- مثلا شما میتوانید شماره پیامکی شرکت تان را به عنوان صندوق انتقادات و پیشنهادات، به مردم معرفی کنید. 1 نسخه از کلیه پیامک های دریافت شده، به تمامی شماره موبایلهای اعضای هیئت مدیره شرکت، که شما در سامانه پیامکی تعریف کرده اید، ارسال میگردد.)

* منشی پیامکی (قابلیت پاسخ گویی آن لاین به پیامکهای دریافتی، مثلا در صورت ارسال عدد 1 پنل بصورت خودکار و آن لاین متن از پیش تنظیم شده شما را ارسال میکند. این موضوع بسیار کاربرد دارد. شما میتوانید بی نهایت کد در سیستم تعریف کنید. مثلا هر کس عدد 2 را ارسال کرد، منو قیمت برایش ارسال گردد. هر کس عدد 3 را ارسال کرد، آدرس برایش ارسال شود. در واقع پنل شما مجهز به پاسخگویی خودکار خواهد شد.)

* صندوق انتقادات و پیشنهادات (مردم میتوانند به شماره پیامکی شما پیام دهند، و شماره پیامکی شما برای ایشان حکم صندوق انتقادات و پیشنهادات را  داشته باشد.)

* ارسال بر اساس کدپستی (هر منطقه کدپستی مخصوص خود را دارد. معمولا 3-4 رقم اول هر کدپستی در منطقه شما یکی ست. میتوانید با وارد کردن 4 رقم اول کدپستی منطقه خود، از تعداد شماره های موجود در آن منطقه مطلع شوید. معمولا کدپستی دقیق تر است از انواع ارسالهای دیگر مثل ارسال به منطقه و تعداد شماره های هدفمندتری را در بر میگیرد.

* ارسال بر اساس منطقه (کلیه مناطق در پنل اس ام اس ثبت شده اند. و شما میتوانید به شماره های هر منطقه ای جداگانه پیامک بزنید. اما تعداد شماره های موجود در هر منطقه معمولا بیشتر از کدپستی ست. چون منطقه بزرگتر است. در نتیجه برای کسی که فقط میخواهد در خیابان خودشان تبلغ کند، ممکن است تبلیغ موثری نباشد.
* قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به کلیه اپراتورهای کشور (بانک اطلاعاتی همراه اول فقط و فقط در پنل ها ذخیره است. اما شما میتوانید به کلیه شماره موبایلهای اپراتورهای مختلف در صورتیکه در دفترچه تلفن شما ذخیره شما باشند، پیامک ارسال کنید. اما بانک پیامک رایتل-ایرانسل-تالیا موجود نیست... ضمن اینکه متاسفانه افراد زیادی سیم کارتهای بسیار زیادی دارند که اغلب خاموش است. کمتر شماره دائمی همراه اولی، خاموش میباشد. بنابراین توصیه میشود که به بانک شماره موبایلهای همراه اول فقط ارسالی داشته باشید.)

* امکانات بالا معمولا در اکثر پنل های پیامکی موجود است. تمامی پنل های پیامکی قابلیتهای بالا را دارند.

و اما امکانات ویژه پنل ما علاوه بر امکانات بالا:
قابلیت ارسال به تفکیک نوع جنسیت بر اساس منطقه (مثلا ارسال پیامک به خانمهای فیروزکوه)
قابلیت ارسال به تفکیک نوع جنسیت بر اساس کدپستی (مثلا ارسال پیامک به خانمهای واقع در کدپستی 1938 که متعلق به منطقه قیطریه میباشد.)
قابلیت ارسال به تفکیک سن بر اساس منطقه و کدپستی (مثلا ارسال پیامک بر اساس منطقه و یا کدپستی، به کسانی که رده سنی آنها بین 30 لغایت 40 میباشد.)
قابلیت ارسال به تفکیک نوع جنسیت و سن (ترکیبی) بر اساس منطقه و کدپستی (مثلا ارسال پیامک در منطقه سعادت آباد به خانم های رده سنی 20-30 سال)
قابلیت ارسال بر اساس پیش شماره در کلیه مناطق و کدپستی های کشور (مثلا ارسال پیامک در منطقه قیطریه به موبایل های با پیش شماره 100-0912
قابلیت ارسال پیامک بر اساس تاریخ تولد (بهترین ابزار برای افزایش فروش و برندسازی) بر اساس منطقه و کدپستی
و تلفیقی از کلیه امکانات بالا......

ارسال-پیامک-تبلیغاتی

شماره های بلک لیست (لیست سیاه)

تاریخ : 396/03/07 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

یکی از موثرترین شیوه های تبلیغاتی، ارسال پیامک میباشد. اما، مشکلی که این وسط وجود دارد، مخاطبینی هستند که پیامکهای تبلیغاتی سیم کارت گوشی خود را، مسدود کرده اند. بعبارتی پیامکهای تبلیغاتی دریافت نمیکنند. و یا به اصطلاح جزء خطوط بلک لیست هستند.

تعداد این مخاطبین روز به روز در حال افزایش است.

متاسفانه همین مخاطبین، مهمترین پیامهای اطلاع رسانی را نیز دریافت نمیکنند. مثلا اگر فرزندشان در مدرسه ای در حال تحصیل باشد، مهمترین اخبار مدرسه به دست ایشان نمیرسد. و یا مثلا اطلاعیه های اداره ای که در آن مشغول به کار میباشند و از طریق سامانه های پیامکی ارسال میشود، به دلیل بلک لیست بودن به دست ایشان نمیرسد و الی آخر ..............

قطع به یقین پیامک جایگزین بسیار مناسبی برای شیوه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی سنتی میباشد. به جای تراکت و برگه های تبلیغاتی که جُز آلوده کردن محیط زیست ثمره ای ندارد.

ای کاش کسانیکه به هر دلیلی پیامکهای تبلیغاتی گوشی خود را بسته اند به این موضوع می اندیشیدند که دریافت هرگونه تبلیغات کاغذی بسیار هزینه بر و مضر است و در آلودگی محیط زیست نقش بسزایی دارد. و متاسفانه صاحبان کسب و کار به دلیل نرسیدن پیامکهایشان به دست مخاطبین مجبورند عقب گرد کنند و مجدد روی بیاورند به شیوه های سنتی اطلاع رسانی.....

چاره کار چیست؟...........

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست (لیست سیاه)

تاریخ : 396/03/07 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

در مطلب قبلی به این موضوع اشاره کردیم که بسیاری از مخاطبین تلفن همراه، پیامکهای تبلیغاتی گوشی و سیم کارت خود را مسدود کرده اند، و خط شان هیچگونه پیامکی از خطوط مخابراتی (اعم از پیامکهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی) دریافت نمیکند.

چاره کار چیست؟

ما به کاربرانی که پنل های پیامکی (سامانه های پیام کوتاه) دارند، امکانی داده ایم تا بتوانند در صورت تمایل به شماره های بلک لیست(مسدود) نیز پیامکهای خود را ارسال کنند.

روش کار به این صورت است که ما از طریق سیم کارتهای انبوه به شماره های بلک لیست بصورت کاملا جداگانه پیامکها را ارسال میکنیم. در نتیجه تمامی مخاطبها، اعم از کسانیکه خطوط شان در لیست سفید است(کسانیکه تمامی پیامکهای تبلیغاتی را دریافت میکنند)و لیست سیاه، پیامکها را تمام و کمال دریافت میکنند.

اگر در حال حاظر پنل پیامکی ندارید، میتوانید وارد وب سایت www.smshamyar.ir شده، و اقدام به ثبت نام کنید. (روی عضویت در سایت کلیک کرده و ثبت نام نمایید.)

البته در منوی بالای سایت، لینک مستقیم ورود به وب سایت پیامکی موجود میباشد.

شیوه محاسبه هزینه ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

تاریخ : 396/03/09 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

فرض کنید شما قرار است 10.000 پیامک، ارسال داشته باشید. و مثلا خط ارسالی شما با پیش شماره 1000 شروع میشود. تعرفه ارسال با این خط مثلا 140 ریال است. با این وجود شما میبایست 1.400.000 ریال شارژ داشته باشید. اما از آنجاییکه ممکن است بین 30-70 % شماره ها بلک لیست باشد، مخابرات پس از ارسال 10.000 پیامک شما، خروجی بلک لیست ها را از شماره های شما استخراج میکند. مثلا میبیند از 10.000 شماره 6.000 شماره بلک لیست است. هزینه ارسال به بلک لیست 180 ریال است. ارسال به بلک لیست با خطی متفاوت از آنچه شما در پنل تان دارید صورت میگیرد. در این صورت 6.000 ارسال 180 ریالی معادل 1.080.000  ریال از شما مجدد کسر میگردد. پس از 24 ساعت نیز هزینه پیامک های بلک لیست با پیش شماره  1000 برای شما باز میگردد.
بعبارتی از شما 4000*140 ریال + 6000*180 ریال مجموعا 1.640.000 ریال شارژ در مجموع کسر میگردد.
اما شما باید در ابتدا به اندازه ی 2.480.000 ریال شارژ داشته باشید. که ابتدا 1.400.000 ریال برای کل ارسال، 1.080.000 ریال برای ارسال به بلک لیست کسر گردد. سپس 6000 ارسال 140 ریالی معادل 840.000 ریال از خط ارسالی 1000 برایتان عودت میگردد.

ضمنا قابلیت ارسال پیامک به شماره های بلک لیست، تنها به صورت گروهی میسر میباشند. بنابراین اگر میخواهید پیامتان حتما برسد، 1 گروه تشکیل داده، شماره هایتان را در گروه ذخیره کنید، سپس بصورت گروهی پیامهایتان را ارسال کنید.

آیا ارسال پیامک تبلیغاتی مزاحمت تلقی میشود؟

تاریخ : 396/04/27 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

بسیاری از افراد تماس میگیرند و مراجعه میکنند و میگویند که پیامک های تبلیغاتی زیادی برایشان می آید. واقعیت امر پیامک تبلیغاتی جایگزین بسیار مناسبی برای تبلیغات و تراکت های کاغذی ست. بسیاری از تراکت ها در جوی آب ریخته میشوند، بسیاری از منازل انبار تراکت هاست، و مردم دسته دسته تراکت ها را روانه سطل زباله میکنند. همچنین پیک های تبلیغاتی را. من ترجیح میدهم پیامک تبلیغاتی دریافت کنم اما تراکت نگیرم، چون مجبورم آن را پاره کرده، دور بیاندازم. هدف از تبلیغات دیده شدن است. اگر ما قرار باشد روزانه 10 پیامک تبلیغاتی روی گوشی هایمان بیاید، خیلی بهتر است از اینکه روزانه 10 تراکت بگیریم. کاغذی که مصرف میشود، درختانی که قطع میگردند، جوهر های چاپی، همه و همه مصرف میشوند تا شما لحظه ای تبلیغی را روی کاغذ ببینید و دور بیاندازید. واقعا بهتر است پیامکی پاک بشود تا اینکه کاغذی دور انداخته شود.

حقیقتا فضای مجازی، ارسال پیامکهای تبلیغاتی، تبلیغات در اینترنت که همه و همه جزو تبلیغات و فضای مجازی محسوب میشوند گزینه ی بسیار مناسب تری نسبت به مصرف کاغذ هستند. بهتر است آموزش ببینیم تا از ابزار مناسب استفاده کنیم. سپس نحوه ی استفاده صحیح از این ابزار مناسب را نیز بیاموزیم.

کاربرد پیامک تبلیغاتی

تاریخ : 396/06/01 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

در اینجا میخواهیم به کاربرد ارسال پیامک تبلیغاتی در تمامی کسب و کارها، اصناف، گروهک ها، انجمن ها و... اشاره ای داشته باشیم.


پنل پیامکی مورد استفاده تمامی شرکتها، کارخانجات، اتحادیه ها، مدارس، مساجد، ادارات، اصناف، اماکن ورزشی و.... میباشد. بطور خلاصه هیچ مجموعه ای از موضوع برقراری ارتباط با اعضای مجموعه بی نیاز نیست. مدیریت ارتباط با مشتری، اطلاع رسانی و روابط عمومی از بیشترین کاربردهای پیامک محسوب میشوند. در ادامه به کاربرد دقیق سامانه پیام کوتاه در تک تک مجموعه ها بطور مفصل خواهیم پرداخت.


 

ارسال پیامک تبلیغاتی در اسلامشهر

تاریخ : 396/06/07 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

ارسال انواع پیامک تبلیغاتی در اسلامشهر با توجه به کسب و کار شما

یکی از مهمترین رازهای موفقیت در کسب و کار ارتباط با مشتریان است. مشتریان شما در طول روز با دهها پیشنهاد مختلف از طرف رقیبان شما، مواجه میشوند. در نتیجه ارتباط با آنها نه تنها واجب، بلکه تضمینی بر بقای شماست. در حال حاضر ارسال پیامک تبلیغاتی، موثرترین و بهترین ابزار نگهداری و ارتباط با مشتریان قدیمی و جدید محسوب میشود.


لذا توصیه میگردد بانک اطلاعاتی (شماره موبایل) کلیه مشتریان و مراجعین را دریافت و جمع آوری نمایید. و از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی، آنها را از کلیه مواردی همچون تخفیف های ویژه، جابجایی فروشگاه، اطلاع رسانی از رسیدن اجناس جدید و .... ملطع سازید.


ارسال پیامک تبلیغاتی در اسلامشهر، ارسال پیامک در اسلامشهر، ارسال پیامک به مناطق اسلامشهری، سامانه پیام کوتاه، دفتر سامانه پیام کوتاه در اسلامشهر، فروش پنل sms در اسلامشهر، فروش پنل اس ام اس در اسلامشهر، فروش سامانه پیام کوتاه در اسلامشهر، فروش پنل پیامکی در اسلامشهر، فروش پنل sms تبلیغاتی در اسلامشهر


دفتر شرکت همیار پرداز پرداز آسایش در اسلامشهر میباشد.

کلیه خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی و تبلیغاتی پیامکی در این دفتر صورت میپذیرد.

آدرس: تهران-اسلامشهر-خیابان زرافشان-خیابان امام زاده عقیل-پلاک202-واحد2

فروش پنل ارسال اس ام اس sms در اسلامشهر

تاریخ : 396/06/08 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

"فروش پنل اس ام اس sms در اسلامشهر"

یکی از فعالیتهای اصلی شرکت تبلیغاتی آسایش(همیار پرداز آسایش) فروش سامانه پیام کوتاه (پنل ارسال اس ام اس انبوه) میباشد. پنل اس ام اس (پنلsms-پنل پیامکی) در حاضر حاضر سریعترین ابزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی در سراسر کشور محسوب میشود.


کلیه واحدهای صنفی، مدارس، اتحادیه ها، انجمن ها، فروشگاه ها و.... میتوانند از خدمات پنل اس ام اس بهره مند گردند. این پنل قابلیت ارسال پیامک بر اساس دفترچه تلفن (مخاطبین و مشتریان شما)، بر اساس کدپستی، و بر اساس منطقه را دارد.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل کلیه مناطق اسلامشهر به تفکیک کدپستی (خیابان به خیابان) در پنل اس ام اس بارگزاری شده، و آماده بهره برداری میباشد.

آدرس: تهران-اسلامشهر-خیابان زرافشان-خیابان امام زاده عقیل-پلاک202-واحد2

سامانه پیام کوتاه در اسلامشهر

تاریخ : 396/06/08 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

سامانه پیام کوتاه در اسلامشهر

قابل توجه کلیه واحدهای صنفی و کسبه اسلامشهر

شرکت تبلیغاتی همیار پرداز آسایش، قویترین ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه، خدمات تبلیغاتی و پیامکی در اسلامشهر میباشد. شما میتوانید با مراجعه به دفتر شرکت، اقدام به تهیه و دریافت قویترین و برترین ابزار تبلیغاتی، نمایید.


قابلیتهای سامانه پیام کوتاه بصورت مختصر عبارتند از:

  1. ارسال پیامک تکی
  2. ارسال پیامک گروهی
  3. ارسال پیامک بر اساس کدپستی
  4. ارسال پیامک منطقه ای
  5. دریافت پیامک
  6. صندوق انتقادات و پیشنهادات

آدرس: تهران-اسلامشهر-خیابان زرافشان-خیابان امام زاده عقیل-پلاک202-واحد2

میتوانید بصورت حضوری تشریف بیاورید و اقدام به خرید سامانه پیام کوتاه نمایید.