برای ارسال پیام آنلاین کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید

ایمیل مارکتینگنمایی از ایمیل مارکتینگ

تاریخ : 396/06/24 ساعت :
نویسنده : علیرضا رفیعی

نمایی از ایمیل مارکتینگ email-marketing
آیا ایمیل مارکتینگ را می توان از انواع بازاریابی دانست؟
شاید به گوش خیلی از ماهنوز عبارت ایمیل مارکتینگ،عبارتی ناآشنا ودور از ذهن باشد،اما توجه به روند سریع پیشرفت دنیای مجاز ودیجیتال بهتر است همه حتی کسانی که علم دیجیتال  راتجربه نکرده اند باعبارات پر کاربردی همچون ایمیل مارکتینگ بیشتر آشنا شوند.
اما آیا ایمیل مارکتینگ که در گروه تجارت الکترونیک نیز میتواند باشد!
البته که تمام کسب وکارهای نوپا که در فضای مجازی به سرعت در حال گسترش می باشند، همه از یک نوع کسب و کار با مدلهای مختلف می باشند.
چه این کسب وکار مانند ایمیل مارکتینگ باشد و چه تجارت در شبکه های اجتمایی مانند تلگرام باشد، فرقی نمی کنداصل اهمیتی است که به نظر لازم می آید صاحبان مشاغل باید از آنهااطلاع کافی داشته باشند.
علت این است که دنیا از پوسته ی سنتی و قدیمی خارج شده و به سمت فناوری نشانه می رود، شاید سئوالی که ذهن ما را درگیر خود کرده است، برای همه هنوز مبهم است که، آیا ایمیل مارکتینک همان فروشگاهی است که ما در دنیای واقعی آن را به وفور می بینبم؟؟
البته گفتن این سخن  بسیار جایز است که زمانی که شما از عبارت مارکتینگ استفاده می کنید حتما وجود فروشگاه رااتایید می کنید اما آیا تفاوت ایمیل مارکتینگ با فروشگاه واقعی فقط در محل برگزاری می باشد؟، قطعا این تفاوت نمی تواند تنها تفاوتی باشد که وجود دارد.
البته که می تواند این شاخه از علم برای شما مزایای بیشتری داشته باشد، یکی از این مزایا که بیشتر از همه می توند به نظر بیاید این است که شما زمانی که درمنزل یا محل کار خود هستید می توانید از همان جا پشت سیستم خود بنشینید و وارد ایمیل مارکتینگ شوید و برای خود و خانواده خرید کنید.

تاریخ : 396/06/23 ساعت : 23 13:58:01
نویسنده : علیرضا رفیعی
http://تبلیغات در تلگرام

ایمیل-مارکتینگ