برای ارسال پیام آنلاین کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید

خانه >> صفحه قبلی >>

تلگرام یک پلت فرم بی نظیر ناشناس را راه اندازی می کند

تلگرام یک پلت فرم بی نظیر ناشناس را راه اندازی می کند

کد خبر : 364 نویسنده : آقای رضا اسعدی تاریخ 1396/06/09 ساعت 14:34:33

تلگرام یک پلت فرم بی نظیر ناشناس را راه اندازی می کند

Telegram در حال حاضر یک پلتفرم وبلاگنویسی دارد که همراه با برنامه پیامرسانی محبوبش همراهی کند. این Telegraph نام دارد و، به گفته VentureBeat، انتشار سریع و ارسال ناشناس ارائه می دهد - بدون نیاز به ثبت نام یک حساب کاربری یا ورود به سیستم از طریق رسانه های اجتماعی.

تلگرام سریع و ناشناس است

رابط کاربری برنامه به نظر می رسد بسیار شبیه به Medium است و اجازه می دهد تا برای جاسازی آسان است. شما همچنین می توانید تصاویر را از رایانه خود با کلیک روی دکمه دوربین بکشید. در مقایسه با متوسط، زمان بارگذاری برای جاسازی ها نسبتا سریع است. پست ها بر روی «انتشار» تاثیر می گذارند. پست ها در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قابل اشتراک هستند، اما برای بهترین کار در طرح جدید Instant View تلگرام طراحی شده اند، که به طور مشابه با ویژگی های فوری فیس بوک کار می کند.

سادگی و سرعت تلگرام

سادگی و سرعت تلگرام بدون ضعف آن نیست. همانطور که TechCrunch اشاره می کند، عدم وجود سابقه کاربری به این معنی است که اگر شما به طور تصادفی لینک خود را به پست منتشر شده خود حذف کنید، اگرچه کوکی ها در مرورگر شما فعال نیستند، بسیار دشوار است. طبیعت ناشناس این فرصت را برای سوء استفاده فراهم می کند، به طور بالقوه راه را برای ترول های اینترنت و پخش کنندگان اخبار جعلی راه اندازی می کند - یک مشکل که با توجه به فن آوری های غول پیکر مانند فیس بوک و گوگل تحت بررسی دقیق قرار گرفته است. پایه کاربر Telegram از زمان آغاز آن، به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است، هرچند که همچنان به WhatsApp و Facebook Messenger خاتمه می یابد. پاول دروف، بنیانگذار فوریه سال جاری، اعلام کرد که این شرکت 100 میلیون کاربر فعال را تجربه کرده است. معرفی Telegraph گسترش Telegram فراتر از فقط پیام. این شرکت به تازگی بازی های خود را اضافه کرده است و در یک پست وبلاگ، آن را جادو کرد: "چیزی بزرگ در دمدمی مزاج های مخفی ما است. در ارتباط باشید. "